O nas

Może to i banał, ale naprawdę kochamy to, co robimy. Trudno byłoby zacząć opis działalności IMAGEPRO w innych słowach.

Jesteśmy szczęściarzami i już. Zawsze chcieliśmy być filmowcami, działać głównie w świecie muzyki i tak się też stało. Zajmujemy się tylko tym, co nas kręci. Dzięki temu możemy się oddać pracy na 100%. Do każdego projektu podchodzimy z otwartymi umysłami. Nigdy nam się to nie znudzi. To pewne :)

Wśród naszych stałych zleceniodawców, co bardzo sobie chwalimy, są m.in.:

ALTER ART, KAYAX, OFF FESTIVAL, WARNER MUSIC POLAND.

Najważniejszym dowodem na to, że nasza praca ma sens jest nie tylko pozytywny odzew ze strony publiczności. Także to, a może właśnie głównie to, że artyści wracają do nas po raz kolejny. By zrobić z nami kolejny teledysk, kolejny projekt. Dotychczas realizowaliśmy klipy m.in. dla dla takich muzyków, jak:

ARTUR ROJEK, BEDNAREK, HEY, LEMON, ZAKOPOWER.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej…. Ok, racja. To brzmi sztywno i pospolicie. A tak staramy się nie działać. Możemy razem zrobić wszystko co wiąże się z kreacją, tworzeniem ruchomych obrazów. Najbardziej kochamy realizować:

teledyski, relacje z festiwali, spoty, czołówki programów, filmy dokumentalne.

Nasza grupa cały czas się rozrasta. Są wśród nas operatorzy, dźwiękowcy, montażyści, stylistki i wielu innych zapaleńców, którzy dla końcowego efektu są w stanie pracować do oporu i jechać na zdjęcia na drugi koniec Polski, a nawet i dalej… Jeżeli jesteś filmowcem i chcesz do nas dołączyć – napisz.

Grupą dowodzi Michał Braum, reżyser.

Michał Braum – reżyser, operator, montażysta, założyciel grupy artystycznej IMAGEPRO. Przez wiele lat związany z telewizją TVN, obecnie niezależny filmowiec. Na koncie ma liczne teledyski, reportaże, czołówki programów i spoty reklamowe. Reżyser filmu dokumentalnego „Po drugiej stronie lustra”.

Odpowiedzialny m.in. za relacje z festiwali muzycznych takich jak OFF Festival, Krakow Live Music Festival, Open’er Festival czy Orange Music Festival. Nominowany do nagrody Fryderyk za teledyski: Hey – „Kto tam? Kto jest w środku?” oraz Artur Rojek – „Beksa” oraz na Yach Film Festival za Artur Rojek – „Beksa” i Sister Wood – „Under Covers”. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Pasjonat podróży, muzyki i biegania.