Shoper

Sprzedawaj co chcesz i komu chcesz. Po Twojemu.

 

zobacz case study

Dla marki Shoper przygotowaliśmy video content prezentujący ciekawe hitorie klientów – ludzi, którzy postanowili przekuć miłość i pasję w biznes. 

zobacz filmy

Rafał i Sebastian

Balmora

„Żyjemy w takich czasach, że ​​​​​​​ jeśli ktoś ma fajny pomysł to powinien go śmiało realizować. Wystarczy telefon, dostęp do internetu i Shoper.​​​​​​​”

Renata i Sebastian

Zapato

„Prowadzimy firmę rodzinną, ale mamy czas dla siebie i na swoje pasje.​​​​​​​ Dzięki Shoperowi zwiększyliśmy sprzedaż o 100%.​​​​​​​”

Z IMAGEPRO współpracujemy od jakiegoś czasu przy realizacji kampani wizerunkowych dla marki Shoper. To firma, której można w pełni zaufać. Sposób pracy, warsztat, rozumienie naszych potrzeb i umiejętność przekładania naszych wyobrażeń na poszczególne kadry są naprawdę wyjątkowo trafne. Ekipa jest zawsze blisko bohatera, dzięki temu historie przez nią opowiadane są pełne emocji. A jeden kadr, obraz znaczy nieraz więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.

Karolina Bartnik-Kura / shoper.pl

Kuba

Serowar

„Wszystko zaczęło się na studiach. Jakoś tak mnie porwało…​​​​​​​ Sklep internetowy zaczął się od małego pokoju. Dziś zaopatruję gospodarstwa rolne i przetwórnie.”

​​​​​

Marta i Piotr

Noski Noski

Postanowiliśmy rzucić wszystko i otworzyć sklep zabawkowy.​​​​​​​ Nasze rodzicielstwo zainspirowało ten projekt.​​​​​​​ Wiedziałam, że Shoper to jest partner, z którym chcemy się związać.”

Katarzyna i Ian

Mimiś

„Stworzyłam tę markę, aby finansować leczenie mojego syna i spełniać się jako projektant.​​​​​ Sprzedając komuś bluzę, sprzedaję też pozytywną energię.”

Ornela i Wojciech

Posterilla

„Nie podobał mi się mój dotychczasowy zawód. Męczyłam się. Dziś mogę doradzić wszystkim: „Nie wahaj się i rób wszystko tak, jak chcesz. Tak, jak lubisz.”