Animacje 2D / 3D

studio animacji w Krakowie
sprawdź nas

Realizujemy kreatywne i atrakcyjne animacje 2D oraz 3D do filmów reklamowych.

Czy wiesz, że obecnie animacje odnotowują średnio aż o 20% wyższy CTR od tradycyjnych form reklamowych? Dzięki animacjom możesz zyskać większe zaangażowanie internautów, nie angażując przy tym aktorów, scenografa, stylisty itd.

Nasze animacje świetnie sprawdzają się w przypadku reklam przed filmem na YouTube, reklam wideo na Facebooku, reklam wideo na LindedIn i reklam telewizyjnych.

Taka forma filmowa wręcz stworzona jest, aby opowiadać wspaniałe historie i pomóc Ci przyciągnąć uwagę, na jaką zasługujesz. Granicą jest tylko twoja i nasza wyobraźnia!

dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO

Animacje 2D

Animacje 2D wielu osobom kojarzą się z bajkami. Początkowo format rzeczywiście był głównie wykorzystywany do produkcji filmów dziecięcych, jednak obecne zastosowanie animacji 2D znacząco się poszerzyło.

Kolorowy obraz przyciąga uwagę odbiorców, powodując, że produkcja jest odbierana jako atrakcyjna i ciekawa. Dlatego animacje 2D są często używane do promocji marek oraz produktów.

Treści mówione i pisane nie są aż tak skuteczne jak animacje reklamowe, które pozwalają na lepsze zapamiętanie marki przez potencjalnych klientów.

Animacje 3D

Animacje 3D należą do bardziej zaawansowanych metod wizualizacji. Cechują się one trójwymiarowością, co znacznie zwiększa realność obrazu.

Produkty ukazywane za pomocą animacji reklamowych 3D można oglądać z każdej strony, zmniejszając lub zwiększając poszczególne części.

Bardzo często animacje 3D wykorzystywane są do tworzenia projektów architektonicznych. Taki zabieg sprawia, że nabywca może dokładnie obejrzeć całą przestrzeń mieszkania, co zwiększa autentyczność wnętrza.

animacje3d-produkcja-1

wprawiamy w ruch Twój brief 

pomożemy Ci stworzyć konwertującą animację 2D / 3D

sprawdź nas

Zobacz nasze wybrane animacje 2D i 3D w filmach reklamowych

All The King’s Tapestries

Zamek Królewski na Wawelu

Dla Zamku Królewskiego na Wawelu wyprododukowaliśmy reklamę telewizyjną i internetową łączącą technikę animacji z ujeciami z drona.

Zakłady Specjalne Lotto

Totalizator Sportowy

Dla Totalizatora Sportowego, właściciela marki Lotto, przygotowaliśmy spot zawierający animację 3D i promujący zakłady specjalne dla zniszczonej wojną Ukrainy.

Molekin D3+K2 Forte

Zdrovit

Dla firmy Zdrovit wykonaliśmy animacje 2D i 3D w spocie promującym suplement diety Molekin D3+K2 Forte.

Animacje reklamowe

Tworzenie animacji reklamowych, promujących produkty lub usługi firmy, mogą znacząco zwiększać grono potencjalnych klientów. Dobrze wyprodukowane animacje 2D i 3D posiadają wiele zalet, przydatnych w zakresie marketingu. Sprawdzają się zarówno w przypadku nowych biznesów, których głównym celem jest zaistnienie na rynku, jak i dobrze prosperujących firm, chcących dodatkowo wzmocnić swoją rozpoznawalność lub urozmaicić promocję. Animacje 2D i 3D różnią się nieco swoim zastosowaniem.

Tworzenie animacji 2D

Animacje 2D sprawdzają się idealnie w przypadku form edukacyjnych. Dzięki tworzeniu tego typu animacji odbiorcy znacznie lepiej rozumieją przedstawiany im przekaz. Prawidłowo wyprodukowany film w studio animacji 3D oraz 2D sprawia, że materiał edukacyjny jest prezentowany w przystępny sposób, dzięki czemu łatwiej się go zapamiętuje.

Tworzenie animacji 3D

Animacje 3D są bardzo często stosowane w kampaniach reklamowych. Trójwymiarowy obraz umożliwia przedstawianie produktu z każdej strony, co zwiększa jego wiarygodność. Animowane reklamy świetnie oddziałują na emocje widzów, przyciągając ich uwagę. Tworzenie animacji 3D w przypadku reklam lub prezentacji zwiększa chęć klienta do korzystania z promowanych usług. Animacje reklamowe 3D to również świetny pomysł na zyskanie większego zaangażowania internautów bądź widzów telewizyjnych.

Studio animacji 3D

Wykonanie animacji 2D i 3D najlepiej zlecić profesjonalistom. Nasze studio animacji 3D zajmuje się produkcją animacji reklamowej od etapu powstawania pomysłu, aż do momentu jego realizacji. Stworzenie i modelowanie obiektów mogą okazać się zbyt dużym wyzwaniem dla amatorów, a efektywność gwarantują jedynie te animacje reklamowe, które są jakościowo dobre.

Animacje reklamowe 3D

Wybierając animacje reklamowe 3D, zyskujesz sposób na opowiedzenie wspaniałej historii, dzięki której przyciągniesz duże grono odbiorców. Animacje reklamowe 3D świetnie sprawdzają się w przypadku takich mediów, jak:

  • reklamy telewizyjne,
  • YouTube,
  • Facebook,
  • Instagram,
  • reklamy wideo na LinkedIn.

Animowane reklamy w IMAGEPRO

Tworząc animacje 2D i 3D w IMAGEPRO skupiamy się na każdym szczególe w czasie przedprodukcji, produkcji i postprodukcji filmowej. Do wykonywanych zadań podchodzimy w sposób kreatywny, nie ograniczając naszej wyobraźni. Realizujemy dynamiczne, pomysłowe i atrakcyjne dla widza animacje reklamowe, w dostosowanych dla klienta stylu.