szybka konsultacja

animacje reklamowe 2D i 3D

w IMAGEPRO pomagamy firmom w zwiększaniu skuteczności za pomocą video

wyślij brief
zobacz showreel

animacje reklamowe - Warszawa / Kraków

animacje reklamowe - Warszawa i Kraków

Animacje reklamowe, które poruszają

Witaj w agencji video, gdzie twoje pomysły ożywają, a marzenia stają się rzeczywistością w kolorowych animacjach reklamowych 2D i 3D.

Jesteśmy pasjonatami wizualnej sztuki, a nasza specjalność to produkcja animacji, która wciąga, zachwyca i angażuje.

Każda firma, marka lub projekt ma unikalną opowieść do opowiedzenia.

Naszą misją jest nie tylko pomóc Ci w przekazaniu tej historii, ale także uczynić ją tak przyciągającą, że widzowie będą wracać po nią jak do ulubionej książki.

Animacje reklamowe, zarówno 2D jak i 3D są doskonałym narzędziem do tego celu.

Dynamiczne ruchy, żywe kolory i kunsztowna animacja sprawiają, że Twoja wiadomość staje się nie tylko zrozumiała, ale także fascynująca.

Animacje reklamowe i statystyki

Nie jesteśmy tylko entuzjastami animacji – mamy także oparcie w faktach. Dane i statystyki mówią wyraźnie: treści video są niewątpliwie królem contentu online.

Badania wykazują, że strony internetowe z video mają aż o 53% większą szansę na osiągnięcie pierwszej strony wyników wyszukiwania Google.

Co więcej, użytkownicy spędzają na takich stronach średnio o 2,6 razy więcej czasu. A gdyby to jeszcze nie wystarczyło, to udostępnienia treści wideo osiągają nawet 120% więcej niż tradycyjne treści tekstowe i wizualne.

przekładamy Twój brief na angażujące animacje reklamowe 

zwiększ radykalnie konwersję swojego video contentu

sprawdź nas

Zobacz nasze wybrane animacje reklamowe:

Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi:

Jak wygląda współpraca z IMAGEPRO?

Począwszy od pierwszego kontaktu z nami, czyli wypełnienia krótkiego briefu, projektem zajmie się od samego początku nasza Project Manager. Poznaj szczegóły.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem produkcji filmu reklamowego?

Kogo spotkasz na planie filmowym? Ile czasu zajmuje realizacja ujęć lub jak długo trwa dzień zdjęciowy? Jak przygotować się do nagrań, żeby wypaść jak najlepiej? Poznaj szczegóły.

Ile trwa produkcja animacji reklamowej?

Proces produkcyjny animacji reklamowej jest nieco prostszy niż w przypadku filmów z udziałem całej ekipy filmowej. W przypadku animacji cały proces produkcyjny możemy podzielić na trzy etapy… poznaj szczegóły

Ile kosztuje film reklamowy?

Ile kosztuje film reklamowy lub promocyjny dla firmy? Jaki minimalny budżet jest potrzebny na realizację reklamy do telewizji? Od czego zależą koszty produkcji? Poznaj szczegóły.