Blog

Witamy Cię, 2022 roku!

Sam początek roku to chyba znakomita okazja na podsumowania. Prawda? Nas też wzięło na wspomnienia i chwilę refleksji. Minione 12 miesięcy były niezwykle pracowite w IMAGEPRO. Nie zanotowaliśmy „sezonu ogórkowego”, co cieszy przeogromnie. Każdy miesiąc, niezależnie czy było to lato czy zima, wypełniały nam kolejne projekty.

dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
Dom produkcyjny IMAGEPRO wita 2022 rok

Nowa siedziba IMAGEPRO

W połowie roku zmieniliśmy miejsce pracy, pozostając na krakowskim Ruczaju. Nasz nowy adres to ul. Torfowa 2. Zapraszamy od poniedziałku do piątku. Na dobrą kawę i rozmowę o reklamie w Internecie i telewizji. Koniecznie dajcie znać, że się do nas wybieracie, nie zawsze jesteśmy w biurze.

Nowi kontrahenci

To, co cieszy najbardziej to kontynuacja współpracy z naszymi stałymi kontrahentami. Niektórym firmom nasz dom produkcyjny pomaga już kilka lat. Równie mocno cieszy nawiązanie współpracy z nowymi markami. W minionym, 2021 roku było ich całkiem sporo.

dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
Nowi kontrahenci IMAGEPRO z 2021 roku

Dom produkcyjny w 2022 roku

Jakie stawiamy sobie cele na 2022 rok? Przede wszystkim poszerzenie zespołu. Do naszego domu produkcyjnego dołączy wkrótce nowy Kierownik Produkcji. Trwa rekrutacja. W drugiej połowie roku planujemy też otwarcie nowego oddziału. IMAGEPRO to w końcu nie tylko Kraków. Duże grono naszych partnerów ma swoje siedziby w innych miastach Polski.

Reasumując… Rok 2021 był bardzo udanym rokiem dla naszego domu produkcyjnego. Dlatego oczekiwania rosną. Zrobimy wszystko, by obecny, 2022 był jeszcze lepszy. Trzymajcie kciuki. Wam wszystkim życzymy tego samego! 🙂