wyślij brief

employer branding video

stworzymy content, który przyciągnie najlepszych
zobacz jak to robimy

Dlaczego warto mieć video employer branding?

Nieustanne zmiany na rynku pracy powodują, że wiele firm szuka nowych rozwiązań, które przyciągną przyszłych pracowników. Skutecznym narzędziem jest video rekrutacyjne.

Taki film zarówno może być świetnym instrumentem do budowania marki pracodawcy, jak i ma za zadanie pomóc potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o udziale w rekrutacji. 

employer branding video

Dlaczego komunikacja poprzez video jest lepsza niż samo ogłoszenie rekruterskie?

Popularność treści video stale rośnie i warto to wykorzystać. W przypadku filmu typu employer branding jesteśmy w stanie w krótszym czasie i w bardziej atrakcyjny sposób pokazać charakter firmy, jej atuty, a także specyfikę pracy.

Dzięki temu odbiorca filmu ma możliwość poznać firmę od kuchni, a także potencjalnych współpracowników i przestrzeń biurową.

Jakie video możemy stworzyć dla Ciebie?

Każde wideo tworzone przez nas jest w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Staramy się jak najlepiej poznać charakter Twojej firmy i wspólnymi siłami tworzymy scenariusz.

W naszych filmach stawiamy na dynamiczny przekaz, autentyczność i emocje, które są kluczem do sukcesu w tego typu realizacjach. Nie powielamy schematów, szukamy kreatywnych rozwiązań, nie zapominając o poczuciu humoru. 

employer branding video

zadbamy o Twój wizerunek

pomożemy Ci stworzyć film Employer Branding

sprawdź nas

Zobacz nasze wybrane filmy rekrutacyjne:

Totalizator Sportowy

Wywiady

Dla Totalizatora Sportowego zrealizowaliśmy serię wywiadów z pracownikami firmy, którzy opowiedzieli nam swoje inspirujące historie zawodowe, a także przybliżyli charakter i szczegóły pracy w poszczególnych zespołach. 

Małgorzata Kamińska, Totalizator Sportowy:

Współpraca była na najwyższym poziomie – reżyser reagował na nasze potrzeby, proponował różne rozwiązania, dzielił się wiedzą ekspercką.
Bardzo polecam współpracę!

Totalizator Sportowy

Film wizerunkowy / EB

Innym rozwiązaniem jest video wizerunkowe i właśnie taki projekt zrealizowaliśmy dla Totalizatora Sportowego. Dynamiczny film ukazujący wszystkie najważniejsze obszary działalności firmy jest zachęcającą wizytówką firmy, przydatną w trakcie procesów rekrutacyjnych. 

Shoper

Film wizerunkowy / EB

Dla firmy Shoper stworzyliśmy krótki film, w którym nie tylko pokazaliśmy życie w firmie od kuchni, panującą tam atmosferę, ale również przedstawiliśmy wybranych pracowników firmy, którzy poszukują nowych twarzy do swoich zespołów. 

Natalia Lewandowska, Shoper

Jasny przekaz, prosta wizja – co przekłada się na naturalność i otwartość. Szybkość działania, pomoc na każdym etapie. Brawo! Polecam z całego serca!

Produkcja filmów employer branding

Filmy employer branding to nowoczesny i co ważne skuteczny sposób na przyciągnięcie nowych pracowników do firmy. To także możliwość budowania wizerunku firmy na rynku pracy. Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę najlepszych specjalistów? Pokaż swoją firmę poprzez film employer branding. 

Co zyskujesz decydując się na film employer branding?

  • Film, który bardziej przyciąga uwagę niż zwykłe ogłoszenie o pracę
  • Możesz pokazać firmę “od kuchni”, a także jej charakter
  • Możesz przekazać więcej treści, w bardziej atrakcyjny sposób
  • Zrealizowany materiał możesz wykorzystywać wielokrotnie, przy okazji różnych rekrutacji, czy podczas targów pracy
  • Materiał filmowy, który może pomóc w budowaniu wyróżniającego się i autentycznego wizerunku firmy
  • Większy zasięg ogłoszenia, ze względu na możliwość publikacji filmu w mediach społecznościowych i na stronie internetowej

Szukasz pracowników? Znajdziesz ich dzięki naszym filmom

sprawdź nas

Jak wygląda produkcja filmów employer branding w IMAGEPRO?

Na początku staramy się jak najlepiej poznać Twoją firmę i jej charakter. Dzięki temu wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć scenariusz jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Zaproponujemy Ci kilka rozwiązań, jak w korzystny sposób pokazać firmę i jej pracowników. 

W naszych filmach lubimy stawiać na emocje i zapewniamy, że tych podczas realizacji zdjęć nie brakuje. Mamy też duże doświadczenie w pracy z osobami, które po raz pierwszy stoją przed kamerą, dlatego możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i wskazówki ze strony reżysera. 

W IMAGEPRO dbamy o to, aby każdy stworzony przez nas film typu employer branding był dynamiczny, pełen prawdziwych emocji i wypełniony wartościową treścią. Co ważne, w naszych produkcjach stawiamy na autentyczność, dlatego nie lukrujemy sztucznie rzeczywistości. Przedstawiamy mocne strony firmy za pomocą języka filmowego. 

Do każdego projektu employer branding podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem, zawsze wsłuchując się w potrzeby naszych klientów. Dlatego, zachęcamy do kontaktu.