Filmy promocyjne

filmy promocyjne dla firm

Nasza oferta to szeroko pojęta produkcja filmowa. Od lat tworzymy nie tylko filmy i spoty reklamowe, ale także animacje, czołówki programów i seriali, filmy promocyjne, video content, filmy wizerunkowe, teledyski oraz relacje z wydarzeń.

showreel

Eliksir Maroka

Olej arganowy

ELIKSIR MAROKA oferuje kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach, bez GMO, silikonów i sztucznych dodatków, bezpośrednio od marokańskiego producenta.

Kraków Football Kings

Film promocyjny

Kraków Kings – polski klub sportowy prowadzony przez Klub Sportowy Kraków Kings posiadający dwie sekcje: futbolu amerykańskiego oraz lacrosse’a.

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych

Edycja 2016

W 2016 cykl imprez integracyjnych pn. „Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych”, którego inicjatorem i współorganizatorem jest Województwo Małopolskie, odbyło się we wszystkich pięciu Subregionach Małopolski.

Zamów wycenę twojego projektu

lub sprawdź nasze możliwości produkcyjne

Chcesz stworzyć film promocyjny swojej marki? Zależy Ci na poprawie wizerunku biznesu? Postaw na filmy reklamowe dla firm wykonywane przez IMAGEPRO.

OTO NASI KLIENCI

Z IMAGEPRO współpracowaliśmy kilka razy i za każdym razem mogliśmy liczyć na profesjonalne i kreatywne podejście do naszych pomysłów i potrzeb.

To jedni z najlepszych filmowców w Polsce, potrafiący tak umiejętnie łączyć muzykę z obrazem.

OFF Festival

To firma, której można w pełni zaufać. Sposób pracy, warsztat, rozumienie naszych potrzeb są naprawdę wyjątkowo trafne.