szybka wycena

Filmy promocyjne

produkcja filmów promocyjnych - Kraków
sprawdź nas
filmy wizerunkowe

Filmy promocyjne dla firm

Odpowiedni wizerunek marki jest niezbędny w przypadku prowadzenia działań komercyjnych. To, jak firma jest spostrzegana na rynku przez klientów, obserwatorów czy konkurencję, może przyczyniać się do rozwoju biznesu lub prowadzić do zmniejszania zainteresowania oferowanymi usługami i produktami.

Na atrakcyjność jednostki wpływa cały zakres prowadzonego marketingu, w tym wykorzystywane do promocji filmy reklamowe dla firm.

Produkcja filmów promocyjnych – wizytówek firmowych

Filmy promocyjne są często odrobinę dłuższe niż filmy reklamowe. Te drugie służą do pokazania konkretnego produktu lub usługi w celu zachęcenia klienta do ich nabycia.

Produkcja filmów promocyjnych obejmuje nieco szerszy zakres działań. Często w trakcie przedprodukcji, czyli zanim rozpocznie się realizacja materiału, obmyślany jest konkretny plan działań z naciskiem wyboru grupy docelowej oraz ustalenia wizji, jaką ma przekazywać wideo.

reklama wideo w internecie

Filmy promocyjne dla firm mogą przedstawiać:

podstawowe wartości firmy
pracowników przedsiębiorstwa
oferowane produkty lub usługi
informację o sposobie produkowanych materiałów danej marki
historię powstania firmy

Tak naprawdę w przypadku produkcji filmów promocyjnych nie ma ograniczeń tematycznych. Warto przedstawić profesjonalnej ekipie filmowej cele, które chce się uzyskać poprzez film promocyjny, a eksperci z pewnością stworzą projekt, który przyczyni się do realizacji ustalonego planu.

Eliksir Maroka

Olej arganowy

ELIKSIR MAROKA oferuje kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach, bez GMO, silikonów i sztucznych dodatków, bezpośrednio od marokańskiego producenta.

Kraków Football Kings

Film promocyjny

Kraków Kings – polski klub sportowy prowadzony przez Klub Sportowy Kraków Kings posiadający dwie sekcje: futbolu amerykańskiego oraz lacrosse’a.

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych

Edycja 2016

W 2016 cykl imprez integracyjnych pn. „Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych”, którego inicjatorem i współorganizatorem jest województwo małopolskie, odbyło się we wszystkich pięciu Subregionach Małopolski.

Zamów wycenę twojego projektu

lub sprawdź nasze możliwości produkcyjne
bezpłatna konsultacja

Produkcja filmów korporacyjnych

Produkcja filmów promocyjnych różni się sposobem przekazu. Ma na to wpływ rodzaj i charakter firmy. Należy pamiętać, że znaczenie ma nie tylko cel promocji, ale również grono jej odbiorców.

Filmy reklamowe dla firm o strukturze korporacyjnej powinny cechować się bardzo dużym profesjonalizmem. Materiały wykorzystuje się wewnątrz lub na zewnątrz przedsiębiorstwa w celu budowania dobrego wrażenia.

Produkcja filmów korporacyjnych używana jest także do zwiększania prestiżu wśród klientów, przyszłych partnerów i pracowników. Dobrze jest zlecać tworzenie takich materiałów ekspertom, którzy dzięki kreatywnemu i rzetelnemu podejściu do zadania, kręcą filmy, wyróżniające się na tle konkurencji.

Filmy promocyjne – produkcja

Produkcja filmów promocyjnych jest obecnie jedną z ważniejszych form docierania do potencjalnych klientów. W przypadku prężnie rozwijającego się Internetu warto stworzyć przestrzeń, w której firma będzie mogła reklamować swoje działania.

Filmy promocyjne dla firm mogą pełnić formę wizytówki, czyli pierwszej rzeczy, trafiającej w ręce klientów. Dzięki temu osoby zainteresowane produktem czy usługami dokładnie poznają wartości marki, ofertę sklepu lub nawet jego właścicieli. Produkowane filmy reklamowe dla firm można umieszczać między innymi:

  • na stronach internetowych,
  • w mediach społecznościowych,
  • w newsletterach i mailach do klientów,
  • w prezentacjach multimedialnych,
  • w stacjach TV.

Agencja reklamowa – filmy promocyjne IMAGEPRO

W firmie IMAGEPRO stawiamy na jakość i profesjonalne podejście do wykonywanych usług. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wymagania osób, korzystających z naszych usług.

Nasze działania opieramy na rzetelnej wiedzy zdobytej podczas różnego rodzaju szkoleń filmowych, a także doświadczeniu uzyskanym podczas wcześniejszych realizacji. Projekty wszystkich filmów promocyjnych dla firm konsultujemy z ich przyszłymi właścicielami, tak aby obie strony były zadowolone z efektu końcowego.