wyślij brief

filmy reklamowe i animacje

tworzymy spoty reklamowe i animacje 2D i 3D
zobacz ofertę

Nasza oferta to szeroko pojęta produkcja filmowa. Od lat tworzymy nie tylko spoty, filmy reklamowe oraz animacje 2D i 3D. Ponad to produkujemy czołówki programów i seriali, filmy promocyjne, video content, filmy wizerunkowe, teledyski oraz relacje z wydarzeń.

Spoty reklamowe

Tworzymy angażujące spoty reklamowe, które nie tylko dobrze wyglądają, ale przede wszystkim sprzedają. W swoich filmach stawiamy nie tylko na jakość, ale też naturalność i emocje. 

Tworzyliśmy spoty reklamowe dla takich firm jak: Zdrovit, PM International, Hewalex.

Filmy reklamowe

Nasze studio filmowe od lat produkuje filmy reklamowe telewizyjne, kinowe oraz internetowe. Zapewniamy ich kompleksową i sprawną realizację na terenie całej Polski. Od briefu do postprodukcji.

Molekin D3K2, PM Direct Cash, Lacalut Flora – to dla tych m.in. marek produkowaliśmy filmy reklamowe.

Video content

Wiemy, jak powinien wyglądać profesjonalny, angażujący, dynamiczny video content na social media. Umiemy przykuwać uwagę od pierwszych aż do ostatnich sekund.

Stworzyliśmy video content m.in dla marek: Shoper, Education First, Lotto, Open’er Festival.

umiemy w emocje
i angażowanie widza

pomożemy Ci stworzyć konwertujący film reklamowy

sprawdź nas

Filmy promocyjne

Profesjonalne filmy promocyjne w HD lub 4K. Realizowane w siedzibie firmy albo studio filmowym. Ujęcia z drona, lektor w języku polskim lub innym dowolnym oraz animcje 2D i 3D. 

Eliksir Maroka, Education First, Kraków Football Kings – to m.in. oni zamawiali u nas filmy promocyjne.

Spoty internetowe

Nasze studio filmowe produkuje spoty internetowe z przeznaczeniem na social media (Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn, Twitter) oraz na strony internetowe. W poziomie, pionie i kwadracie. 

Spoty internetowe zamówili u nas m.in. Expo Kraków, Lotto, Hewalex, Zarząd Infrastruktury Sportowej.

Animacje 2D / 3D

Realizujemy dynamiczne, kreatywne i atrakcyjne animacje 2D i 3D. W dowolnym stylu i rozdzielczości. Packshoty, explainer video, animacje produktowe, logo i inne. Idealne, gdy realizacja zdjęć jest niemożliwa.

Stworzyliśmy animacje m.in. dla marek: Zdrovit, Shoper, OFF Festival, Orange Warsaw Festival. 

Filmy wizerunkowe

Tworzymy filmy wizerunkowe, pomagające firmom w promocji ich oferty. Potrafimy skutecznie i z sukcesem odmienić wizerunek marki. Jeżeli filmy wizerunkowe mają osiągnąć efekt wow to dobrze trafiłeś.

PM International, Medicover, Open’er Festival – to dla nich m.in. tworzyliśmy filmy wizerunkowe.

Zdjęcia lotnicze z drona

W dzisiejszych czasach nie sztuką jest realizować zdjęcia lotnicze z drona, sztuką jest tworzenie prawdziwie filmowych ujęć, które opowiadają historię. Posiadamy DJI Inspire 2 X7.

Realizowaliśmy ujęcia z drona dla takich wydarze jak: Open’er Festival, Cracovia Maraton, Orange Warsaw Festival i Bieg 3 Kopców.

Czołówki programów i seriali

Doskonale wiemy, jak powinny wyglądać czołówki filmów i seriali. Tworzymy je od lat. Działamy kompleksowo, od scenariusza po postprodukcję, 

Wyprodukowaliśmy czołówki seriali i programów dla takich kanałów, jak np: Polsat, TVN, TTV.

Filmy reklamowe i animacje 2D / 3D są potężnymi narzędziami marketingu i promocji

Mogą one wywołać u widza emocjonalną reakcję, zachęcając go do kupna produktu lub usługi. Animowane filmy reklamowe są często bardziej zapadające w pamięć niż reklamy live-action, ponieważ są bardziej kreatywne i mogą być bardziej przerysowane. Animacje 3D są szczególnie skuteczne w pokazywaniu cech i zalet produktu.

Nie ma wątpliwości, że dobrze zrealizowany film reklamowy lub animacja może być świetną inwestycją dla biznesu. Nie tylko mogą być użyte do budowania świadomości firmy lub produktu, ale także mogą być użyte do angażowania i edukowania klientów. Dodatkowo, filmy reklamowe i animacje mogą być użyte do kierowania ruchu na stronę internetową lub stronę w mediach społecznościowych, a nawet mogą być użyte jako narzędzie sprzedaży.

Kiedy przychodzi czas na stworzenie filmu reklamowego lub animacji, ważne jest, by pamiętać o tym, kto jest Twoją grupą docelową. Jeśli próbujesz dotrzeć do konsumentów, będziesz chciał stworzyć filmik lub animację, która będzie angażująca. Jeśli natomiast celujesz w biznes, będziesz chciał stworzyć filmik lub animację, która jest bardziej nastawiona na sprzedaż.