Filmy reklamowe

do telewizji, kina oraz do internetu

Nasza oferta to szeroko pojęta produkcja filmowa. Od lat tworzymy nie tylko spoty i filmy reklamowe, ale także animacje, czołówki programów i seriali, filmy promocyjne, video content, filmy wizerunkowe, teledyski oraz relacje z wydarzeń.

showreel

PM International

We wish you Merry Christmas with PM DirectCash

PM-International AG jest spółką międzynarodową zajmującą się produkcją i sprzedażą suplementów diety, środków kontroli masy ciała, odżywek dla sportowców i produktów do pielęgnacji ciała. Przygotowaliśmy dla niej digital o charakterze świątecznym.

Lacalut

Lacalut Flora

Dla firmy Zdrovit wyprodukowaliśmy reklamę telewizyjną pasty Lacalut Flora. Specjalna formuła pasty Lacalut flora zwalcza nieprzyjemny zapach z ust i zapewnia świeży oddech. Dodatkowo hamuje powstawanie kamienia nazębnego oraz zapobiega próchnicy.

Kraków Live Festival

2019

Dla Alter Art, organizatora Kraków Live Festival, przygotowaliśmy film reklamowy z przeznaczeniem do kin oraz telewizji. Film promuje edycję 2019, w której wzięły udział takie gwiazdy jak m.i.n. Post Malone, Calvin Harris, Macklemore, Years & Years.

Zamów wycenę twojego projektu

lub sprawdź nasze możliwości produkcyjne

Chcesz sprawić, że Twoje produkty lub usługi staną się bardziej rozpoznawalne wśród konsumentów? Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży i polepszeniu wizerunku marki? Zdecyduj się na film reklamowy i przekonaj się o jego efektywności. 

OTO NASI KLIENCI

Z IMAGEPRO współpracowaliśmy kilka razy i za każdym razem mogliśmy liczyć na profesjonalne i kreatywne podejście do naszych pomysłów i potrzeb.

To jedni z najlepszych filmowców w Polsce, potrafiący tak umiejętnie łączyć muzykę z obrazem.

OFF Festival

To firma, której można w pełni zaufać. Sposób pracy, warsztat, rozumienie naszych potrzeb są naprawdę wyjątkowo trafne.