szybka wycena

Filmy reklamowe

do telewizji, digitalu i outdoorowe
sprawdź nas

Produkcja filmów reklamowych + Kraków = konwertująca reklama

produkcja filmów reklamowych kraków

Film reklamowy

Film reklamowy ma jedno główne zadanie – zachęcać widzów do wchodzenia w interakcje z daną marką. Reklama do telewizji powinna przede wszystkim skłaniać odbiorcę do zapoznania się z produktem lub usługą oraz doprowadzać do zakupu.

Wiele firm decyduje się na wykorzystywanie filmów reklamowych w ramach promocji swojej marki, ponieważ jest to bardzo efektywna forma promocji.

Na pierwszym miejscu podczas produkcji reklam ważne jest, aby stworzyć oryginalny i pomysłowy film reklamowy, wyróżniający się na tle konkurencji. Materiały wideo, które pełnią formę wizytówki danej marki, można podzielić na filmy:

reklamowe
promocyjne
informacyjne
wizerunkowe
prezentacyjne

Długość wideo, którego chce się użyć do promocji, zależy od tego, jaka forma zostanie ostatecznie wybrana. Warto jednak wiedzieć, że krótkie, ale treściwe filmy reklamowe trafiają do widzów znacznie lepiej niż przeładowane informacjami, długie materiały.

PM International

We wish you Merry Christmas with PM DirectCash

PM-International AG jest spółką międzynarodową zajmującą się produkcją i sprzedażą suplementów diety, środków kontroli masy ciała, odżywek dla sportowców i produktów do pielęgnacji ciała. Przygotowaliśmy dla niej digital o charakterze świątecznym.

Lacalut

Lacalut Flora

Dla firmy Zdrovit wyprodukowaliśmy reklamę telewizyjną pasty Lacalut Flora. Specjalna formuła pasty Lacalut flora zwalcza nieprzyjemny zapach z ust i zapewnia świeży oddech. Dodatkowo hamuje powstawanie kamienia nazębnego oraz zapobiega próchnicy.

Kraków Live Festival

2019

Dla Alter Art, organizatora Kraków Live Festival, przygotowaliśmy film reklamowy z przeznaczeniem do kin oraz telewizji. Film promuje edycję 2019, w której wzięły udział takie gwiazdy jak m.in. Post Malone, Calvin Harris, Macklemore, Years & Years.

Zamów wycenę twojego projektu

lub sprawdź nasze możliwości produkcyjne
bezpłatna konsultacja
video content produkcja

Krótki film reklamowy

Krótkie formy filmów reklamowych są zazwyczaj wykorzystywane w produkcjach telewizyjnych jako 30-sekundowe reklamy, które stanowią informację o danej marce, połączoną z komunikatem perswazyjnym.

Filmiki reklamowe powinny posiadać jasny przekaz, który jednocześnie jest ciekawy i przykuwający wzrok. Aby film reklamowy był przekonujący, powinien on oddziaływać na sferę emocjonalną widza, co sprawi, że komunikat zostanie w pamięci konsumenta na dłużej.

Reklama może przynieść znaczne wzrosty sprzedaży produktów czy usług, niezależnie od etapu życia firmy.

Film reklamowy świetnie sprawdza się w przypadku dopiero wchodzących na rynek marek, jak i tych, które prosperują na nim już od wielu lat. Warto podkreślić, że wzmocnienie zamiaru zakupu nie jest jedynym powodem, dla którego warto zdecydować się na produkcję reklam. Posiadają one znacznie więcej zalet.

dom produkcyjny kraków

 Filmy reklamowe służą:

  • zwiększaniu czasu, spędzanego na kontakcie z produktem lub usługą,
  • lepszemu zapamiętywaniu marki przez odbiorcę,
  • przedstawianiu wartości i misji firmy,
  • informowaniu o nowościach,
  • stworzeniu interakcji z widzem.

Konsumenci znacznie częściej wybierają produkty, które są im znane. Filmy reklamowe uruchamiają  u widzów prawidłowe mechanizmy, które mają znaczenie dla późniejszego rozwoju firmy. Reklama do telewizji zwiększa rozpoznawalność marki, co przyczynia się do wybierania jej produktów, a nie konkurencji.

Produkcja reklam – podejście holistyczne

Filmy reklamowe używane są również w Internecie. Można je wykorzystywać na stronach internetowych, w sieciach społecznościowych czy w płatnych kampaniach. Najlepszy efekt wzrostu sprzedaży i świadomości u konsumentów powoduje włączenie filmu reklamowego do kilku mediów. Zapamiętywanie marki wzrasta znacząco, jeżeli widz ma możliwość obejrzenia reklamy w telewizji, a następnie trafienia na podobną produkcję filmu reklamowego w Internecie.

Produkcja filmów reklamowych w IMAGEPRO

W IMAGEPRO dbamy o to, aby stworzony przez nas krótki film reklamowy przyciągał jak największe grono odbiorców oraz powodował znaczące wzrosty sprzedaży promowanych usług i produktów. Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z powstałego materiału, dlatego cenimy sobie dialog z nimi na każdym etapie produkcji filmów reklamowych.

Nie jesteśmy ludźmi, którym w pracy zależy jedynie na odhaczeniu wykonanego zadania. Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, do którego podchodzimy w sposób indywidualny. Filmy reklamowe tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Produkcje, które pozwalają osiągać zamierzone cele, przy jednoczesnym dostarczaniu ciekawych i interesujących treści – takie właśnie są filmy reklamowe IMAGEPRO.