produkcja filmowa

Kraków i cała Polska

Produkcja filmowa jest dla nas procesem, który w sposób filmowy przenosi naszych klientów z etapu planowania do etapu monetyzacji. Nie jesteśmy zakręconymi filmowcami, dla których najważniejsze są artystyczna satysfakcja oraz zrobienie zgrabnego filmu, jakich wiele w internecie.

IMAGEPRO na każdym etapie, począwszy od preprodukcji, a na postprodukcji skończywszy, najważniejsze jest dla nas osiągnięcie celów klienta. Nasze filmy i spoty reklamowe nie tylko więc profesjonalnie wyglądają, ale przede wszystkim świetnie sprzedają.

Wiemy, jak ważny jest każdy element w produkcji filmowej. Począwszy od przemyślanego scenariusza, poprzez odpowiedni dobór aktorów, lokacji, oświetlenia a na wysmakowanym montażu skończywszy. Kraków to nasz sprawdzony teren, ale działamy w całej Polsce.

Produkcja filmowa – 3 najważniejsze elementy

dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
SCENY AKTORSKIE
element 1
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
EMOCJE
Element 2
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
PACKSHOT
Element 3

Jak wygląda nasza produkcja filmowa od kuchni?

produkcja filmów reklamowych
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
Filmy i spoty reklamowe
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
studio filmowe kraków
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO

Tworzysz scenariusz i masz zamiar go zwizualizować? Chcesz znaleźć w Krakowie studio produkcji filmowej, które stworzy dla Ciebie wyjątkowy materiał wideo? Zdecyduj się na oferowane usługi IMAGEPRO. Produkcja filmowa to nasza specjalność!

Produkcja filmowa i telewizyjna

Film to jedna z najbardziej atrakcyjnych form rozrywki w obecnych czasach. Kolorowe obrazy, połączone z dźwiękiem są przyjemną odskocznią od obowiązków dnia codziennego. Produkcja filmowa i telewizyjna może przyciągać szeroką publiczność oraz zapewniać jej dużą dawkę emocji i wrażeń.

Studio produkcji filmowej ma za zadanie stworzyć takie wideo, które zachwyci i zostanie z widzem na długo. Niezależnie od tego, czy jest to produkcja filmowa i telewizyjna, czy reklamowa, kompleksowa produkcja filmowa obejmuje trzy główne etapy:

preprodukcję,

produkcję,

postprodukcję.

Preprodukcja filmu

Na samym początku produkcji filmowej trzeba zwrócić uwagę na to, jakie cele ma ona realizować oraz kto znajduje się w jej przyszłym gronie odbiorców. W przypadku filmów komercyjnych ważne jest stałe konsultowanie scenariusza, które przede wszystkim powinno zadowalać klienta, decydującego się na tego typu ofertę.

Studio filmowe powinno realizować pomysły, ale także sugerować ewentualne zmiany, niezbędne do stworzenia zjawiskowego wideo. Tego typu dialog powinien odbywać się na samym początku produkcji filmowej. Tworzenie scenariusza, ustalanie założeń oraz ogólne przygotowania, traktowane są jako etap preprodukcji filmowej. Jeżeli obie strony: klient oraz studio produkcji filmowej, zaakceptują projekt, to można zaczynać jego realizację.

Postprodukcja filmowa

Przygotowanie scenariusza i nagranie ujęć to dwa pierwsze etapy produkcji filmowej. Ostatnim ważnym zadaniem, którym zajmuje się studio produkcji filmowej, jest tak zwana postprodukcja filmowa. Obejmuje ona:

montaż,

korektę kolorów i dźwięków,

dodanie efektów specjalnych,

uzupełnienie materiału o muzykę.

Na etapie postprodukcji liczy się przede wszystkim zmysł estetyczny. Należy znać pojęcia związane z czynnościami, bez których materiał wideo nie powstanie. Produkcja filmowa i telewizyjna wymaga dbałości o szczegóły i przemyślenia każdego kadru. Z tego powodu ostatni etap produkcji filmowej zajmuje zazwyczaj najwięcej czasu.

To w tym okresie dokonuje się ostatecznych korekt i poprawek tak, aby wypuścić perfekcyjny materiał, który zachwyci każdego. Warto zaufać profesjonalistom, którzy są w tej dziedzinie wyszkoleni oraz posiadają odpowiednie programy przeznaczone do montażu filmów.

Dom produkcyjny #kraków – IMAGEPRO

Przyciągnięcie uwagi widza i zaspokojenie jego ciekawości to nie lada wyzwanie. Nasi eksperci stale dokształcają się w dziedzinie produkcji filmowej i poszerzają swoją wiedzę. Dążymy do tworzenia jak najbardziej jakościowych materiałów.

W IMAGEPRO każdy etap, zaczynając od preprodukcji filmu, kończąc na postprodukcji filmowej, jest dokładnie przemyślany. W naszej ofercie zajmujemy się produkcją filmową i telewizyjną, tworzymy także materiały promocyjne, wizerunkowe oraz teledyski i animacje. Jeżeli posiadasz indywidualny pomysł, możesz nam go przedstawić, a my chętnie zajmiemy się jego produkcją filmową. W Krakowie lub gdziekolwiek indziej.