wyślij brief

produkcja filmowa

Kraków, Warszawa i cała Polska
co nas wyróżnia?

Produkcja filmowa jest dla nas procesem, który w sposób filmowy przenosi naszych klientów z etapu planowania do etapu monetyzacji. Nie jesteśmy zakręconymi filmowcami, dla których najważniejsze są artystyczna satysfakcja oraz zrobienie zgrabnego filmu, jakich wiele w internecie.

IMAGEPRO na każdym etapie, począwszy od preprodukcji, a na postprodukcji skończywszy, najważniejsze jest dla nas osiągnięcie celów klienta. Nasze filmy i spoty reklamowe nie tylko więc profesjonalnie wyglądają, ale przede wszystkim świetnie sprzedają.

Wiemy, jak ważny jest każdy element w produkcji filmowej. Począwszy od przemyślanego scenariusza, poprzez odpowiedni dobór aktorów, lokacji, oświetlenia a na wysmakowanym montażu skończywszy. Kraków i Warszawa to nasz sprawdzony teren, ale działamy w całej Polsce.

umiemy w emocje
i angażowanie widza

pomożemy Ci stworzyć konwertujący film reklamowy

sprawdź nas

Produkcja filmowa – 3 najważniejsze dla nas elementy

dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
SCENY AKTORSKIE
element 1
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
EMOCJE
Element 2
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
PACKSHOT
Element 3

Jak wygląda nasza produkcja filmowa od kuchni?

produkcja filmów reklamowych
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
Filmy i spoty reklamowe
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO
studio filmowe kraków
dom produkcyjny i studio filmowe IMAGEPRO

Nasz dom produkcyjny jest bliżej Ciebie na każdym etapie produkcji filmowej. Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne oraz animacje 2D / 3D. Nie tylko w Krakowie, Warszawie, ale i całej Polsce. Poza granicami kraju też!

Nasza bogata oferta obejmuje również postprodukcję, koloryzację i obróbkę dźwięku. Jesteśmy otwarci na propozycje niestandardowe – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.  Doświadczenie, profesjonalizm i pasja to nasze główne atuty.
 
Poszukujesz w Krakowie lub w Warszawie studia produkcji filmowej, które stworzy dla Ciebie od A do Z film reklamowy?  Zajrzyj do nas! IMAGEPRO zapewni Ci najwyższą jakość usług produkcyjnych, a przy tym atrakcyjne ceny. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny film reklamowy we wszystkich formatach: od standardowego, panoramicznego, poprzez kwadrat aż po pion. 
 
IMAGEPRO oferuje kompleksową produkcję spotów. Przygotowanie scenariusza, wynajem odpowiedniego sprzętu filmowego oraz obsługę techniczną zapewnia najwyższą jakość produkcji. Ponadto studio oferuje postprodukcję materiału filmowego oraz montaż spotów. 
 

Preprodukcja filmu

Każdy film reklamowy wymaga odpowiedniej preprodukcji. Przygotowania do nakręcenia reklamy obejmują przede wszystkim zaplanowanie scenariusza, dobór odpowiednich aktorów i obsady, kreację postaci oraz stworzenie stylizacji, ustalenie budżetu oraz terminów realizacji. Film reklamowy to zazwyczaj produkt końcowy, który powstaje po wielu godzinach pracy całego zespołu. 
 
Klient oczekuje reklamy związanej z produktem, który chce sprzedać. Film musi przedstawiać produkt w sposób atrakcyjny, zachęcający do zakupu. Przygotowanie scenariusza oraz produkcja filmu reklamowego to proces, który wymaga czasu i doświadczenia. Specjalista od reklamy musi umieć dostosować się do oczekiwań klienta, a także do produktu, który ma być reklamowany. Dobra reklama to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży. 
 
Preprodukcja filmu reklamowego to czasem najbardziej czasochłonny etap.  Zanim rozpocznie się zdjęcia, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Trzeba wybrać odpowiednią lokację, zarezerwować ekipę, kostiumy, a nawet statystów. Wszystko to po to, by później móc skupić się na samym filmowaniu. 
 

Postprodukcja filmowa

Przygotowanie scenariusza na podstawie briefu i plan zdjęciowy to dwa pierwsze etapy produkcji filmowej. Ostatnim, trzecim etapem, jest postprodukcja. 
 
Jeżeli chcemy, by nasz film reklamowy był profesjonalny, to musimy zadbać o jego postprodukcję. Najczęściej wykorzystywane narzędzia to edytory wideo oraz programy do obróbki dźwięku. Dzięki nim możemy ulepszyć jakość naszego filmu, dodać efekty specjalne czy też podkład muzyczny. 
 
Postprodukcja to także montaż. Ważne jest, by zmontowany materiał był spójny i czytelny dla widza. Montaż może być wykorzystany do podkreślenia najważniejszych punktów filmu lub też do ukazania go w zupełnie innym świetle. Postprodukcja to ostatni etap produkcji filmowej. Ważne jest, by została ona wykonana starannie, by nasz film reklamowy był profesjonalny. 
 

Dom produkcyjny #kraków #warszawa – IMAGEPRO

Przyciągnięcie uwagi widza i przekonanie go do zakupu produktu lub usługi to niełatwe zadanie.  Film reklamowy musi być przygotowany z największą starannością, ponieważ może stać się podstawą do sukcesu lub porażki firmy.
 
Widzowie są coraz bardziej wymagający, dlatego produkcja filmów reklamowych i promocyjnych musi być dopracowana w każdym calu. Dobór odpowiedniej muzyki, scenografii oraz udział aktorów sprawi, że film będzie ciekawy i przykuje uwagę widza. Ważne jest również to, aby treść reklamy była zgodna ze strategią marketingową firmy i odpowiadała profilowi klientów.
 
Dobry film reklamowy może stać się podstawą do sukcesu firmy, dlatego warto zlecić jego produkcję profesjonalistom. Zatrudnienie agencji reklamowej lub studia filmowego to inwestycja, która na pewno się zwróci.
 
Produkcja spotu z nami może być sprawna i niezwykle kreatywna.  Mamy doświadczenie w produkcji filmów, teledysków oraz spotów reklamowych. Proponujemy Państwu niebanalne pomysły oraz rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta.
 
Nasza firma specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych i promocyjnych. Jesteśmy profesjonalistami, którzy doskonale  znają się na swoim fachu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do współpracy! 

  

sprawdź nas już dziś