Spoty internetowe

na YouTube, Facebook, Instagram i inne

Nasza oferta to szeroko pojęta produkcja filmowa. Od lat tworzymy nie tylko filmy i spoty reklamowe, ale także animacje, czołówki programów i seriali, filmy promocyjne, spoty internetowe, video content, filmy wizerunkowe, teledyski oraz relacje z wydarzeń.

showreel

HoReCa

EXPO Kraków

Graj w pierwszej drużynie. Weź udział w Akademii HORECA. Pozyskaj wiedzę, kontakty i rozwiązania, które pomogą ci wykorzystać swój potencjał i osiągnąć miejsce na podium.

Natalia podjęła wyzwanie. A ty?

Cracovia Maraton

Natalia postawiła sobie #ChallengeNaNowyRok. Przyszedł czas na królewski dystans… Czas na 19. Cracovia Maraton! A Ty, będziesz z nami 8 listopada? 

Noski Noski

Shoper

Sprzedawaj przez internet po Twojemu! Poznaj historię naszych klientów, którzy otworzyli sklep internetowy Shoper i rozwijają swoją markę w branży e-commerce.

Chcesz razem z nami opowiedzieć wspaniałą historię?

Stwórzmy wspólnie skuteczne filmy reklamowe

Chcesz zacząć prowadzić swoją działalność w Internecie i szukasz najlepszej formy promocji swoich usług lub produktów? Zainwestuj w spoty internetowe, które w atrakcyjny sposób zwiększają zainteresowanie odbiorcy.

OTO NASI KLIENCI

Z IMAGEPRO współpracowaliśmy kilka razy i za każdym razem mogliśmy liczyć na profesjonalne i kreatywne podejście do naszych pomysłów i potrzeb.

To jedni z najlepszych filmowców w Polsce, potrafiący tak umiejętnie łączyć muzykę z obrazem.

OFF Festival

To firma, której można w pełni zaufać. Sposób pracy, warsztat, rozumienie naszych potrzeb są naprawdę wyjątkowo trafne.