wyślij brief

Spoty internetowe

reklama wideo w internecie
sprawdź nas
dom produkcyjny produkcja filmowa kraków

Reklama w Internecie

Reklama w Internecie nie jest tak bardzo ograniczona, jak na przykład filmy, umieszczane w telewizji. Internet to miejsce, w którym istnieje większa dowolność w kwestii umieszczanych treści, w związku z tym producenci mają znacznie szersze pole do popisu.

Spoty internetowe wyróżnia przede wszystkim charakter komunikatu, który przeciwnie do reklam w telewizji, zachęca odbiorcę do aktywnego działania.

Internetowe spoty są znacznie korzystniej odbierane przez użytkowników i mobilizują ich do odwiedzania strony internetowej lub zakupów. 

Reklama wideo w Internecie

Aby reklama w Internecie przyciągała użytkowników i wyróżniała się na tle innych spotów internetowych, należy uwzględnić kilka czynników, które sprawiają, że film jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Video marketing - internauci
Całokształt reklamy


Podczas tworzenia filmu, trzeba zwrócić uwagę na to, aby nie odbiegał on znacząco od innych form, promujących kampanię.

Reklama wideo w Internecie powinna opowiadać historię, która jak najlepiej przykuje uwagę widza i zaciekawi go na tyle, że pozostanie na stronie lub kanale społecznościowym na dłużej.

Wezwanie do działania (CTA)


Obejrzenie filmu przez użytkownika to nie wszystko. Ważne jest także to, co zostanie z nim po zobaczeniu spotu internetowego.

Dobrze jest tworzyć treści, które wywołują u widza emocje, w sposób, który zachęca go do podjęcia zamierzonego działania.

Kreatywność i odpowiedź na trendy


Świat internetowy rozwija się bardzo szybko.
Nowe trendy, które są uznawane za internautów jako godne uwagi, pojawiają się i znikają w zaskakującym tempie.

Spoty internetowe powinny odpowiadać na bieżące aktualności, co zwiększy chęć skupiania uwagi na konkretnym wideo. 

Interesuje cię reklama wideo w internecie?

Stwórzmy wspólnie skuteczny spot reklamowy
bezpłatna konsultacja

HoReCa

EXPO Kraków

Graj w pierwszej drużynie. Weź udział w Akademii HORECA. Pozyskaj wiedzę, kontakty i rozwiązania, które pomogą ci wykorzystać swój potencjał i osiągnąć miejsce na podium.

Natalia podjęła wyzwanie. A ty?

Cracovia Maraton

Natalia postawiła sobie #ChallengeNaNowyRok. Przyszedł czas na królewski dystans… Czas na 19. Cracovia Maraton! A Ty, będziesz z nami 8 listopada? 

Noski Noski

Shoper

Sprzedawaj przez internet po Twojemu! Poznaj historię naszych klientów, którzy otworzyli sklep internetowy Shoper i rozwijają swoją markę w branży e-commerce.

IMAGEPRO – dobrze przemyślane spoty internetowe

Oprócz zastosowania pomysłowych rozwiązań należy także ustalić, do jakich osób reklama wideo w Internecie ma trafić. Należy dokładnie zastanowić się, kto będzie zainteresowany skorzystaniem z usług lub kupnem produktu. Komunikowanie oferty powinno odbywać się w dostosowanym języku oraz przyjaznej dla potencjalnego klienta formie.

Tworząc spoty internetowe w IMAGEPRO, podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Wspólnie opracowujemy najlepszy plan, który przyczynia się do wzrostu sprzedaży produktów i usług.