szybka konsultacja

Zdjęcia lotnicze z drona

profesjonalne filmowanie z drona w całej Polsce
sprawdź nas
filmy zdjęcia z drona

Filmowanie z drona

Za pomocą dronów możemy docierać do dużej liczby miejsc, naturalnie niedostępnych dla człowieka. Możemy również pokazać otoczenie z zupełnie nowego punktu widzenia.

Dobry sprzęt pozwala na uzyskanie wysokiej jakości obrazu. Nowoczesne narzędzie, które umożliwia filmowanie z lotu ptaka, jest dodatkowym urozmaiceniem, wykorzystywanym przy produkcjach filmowych. Fotografia z drona zapewnia zachwycające i efektowne ujęcia.

Profesjonalny film z drona

Coraz więcej osób sięga po usługi firm, które poza realizacją wideo 2D lub 3D oferują również filmowanie dronem. Nie jest to zupełnie nowe podejście w branży filmowej, ale wciąż tworzy wiele ciekawych możliwości.

Pomimo że operatorem drona może zostać każdy to profesjonalnych pilotów z odpowiednim doświadczeniem i wyczuciem, jest stosunkowo niewielu.

operator pilot drona kraków

Szukasz profesjonalnego, doświadczonego pilota drona?

Sprawdź naszych filmowców
bezpłatna konsultacja

Open’er Festival 2018 – official aftermovie

Alter Art

Na Open’er Festival zrealizowaliśmy szereg ujęć z drona, które trafiły ostatecznie do oficjalnej relacji z imprezy, która również jest naszej produkcji.

6. PZU Cracovia Półmaraton Krakowski

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zdjęcia lotnicze z drona podczas największych imprez sportowych? Tak, to także my. Od lat współpracujemy z ZiS Kraków przy produkcji relacji z imprez biegowych w Krakowie.

Kraków Live Festival 2018 – Kraków

Alter Art

Zobacz, jakie filmowe ujęcia z drona zrealizowaliśmy w Krakowie w 2018 roku dla Alter Art, organizatora Kraków Live Festival.

Zdjęcia z drona – cena

Do każdego filmowania z powietrza lub wykonywania fotografii z drona należy podchodzić indywidualnie. Wycena projektu zależy od wielu czynników, decydujących o tym, ile czasu trwa produkcja filmu oraz jakie działania są podczas niej zrealizowane.

Posiadanie sprzętu to nie wszystko, warto dokładnie wiedzieć, z jakiej perspektywy zdjęcia z drona będą wyglądać najlepiej. Znaczenie ma światło oraz sposób kierowania dronem na prawidłowej wysokości, dlatego warto zlecić to profesjonalistom. Jeżeli chodzi o filmowanie dronem, cennik jest zależny również od takich kwestii, jak:

  • czas trwania wykonywania filmu lub fotografii z drona,
  • liczba użytych dronów,
  • rodzaj lokalizacji,
  • dodatkowe usługi (zdjęcia, wideo),
  • montaż,
  • obróbka graficzna,
  • dodatkowe efekty (muzyka, napisy, lektor),
  • dojazd do miejsca sesji zdjęciowej/filmowej.

Filmowanie dronem – IMAGEPRO

Filmowanie z drona w firmie IMAGEPRO nie jest jedynie wykonaniem kilku ujęć. Do każdego zadania podchodzimy z kreatywnością i wyjątkową starannością. Zwiększamy swoje umiejętności i wiedzę, aby jak najbardziej zadowalać naszych klientów.

Pracujemy na profesjonalnym i jakościowym sprzęcie, co w połączeniu z prawidłowym montażem gwarantuje niesamowite efekty końcowe. Nasze usługi oferujemy do dużych i małych przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych, na terenie całej Polski.