Zdjęcia lotnicze z drona

profesjonalne, filmowe ujęcia z drona

Nasza oferta to szeroko pojęta produkcja filmowa. Od lat tworzymy nie tylko filmy i spoty reklamowe, ale także animacje, zdjęcia lotnicze z drona, czołówki programów i seriali, filmy promocyjne, video content, filmy wizerunkowe, teledyski oraz relacje z wydarzeń.

showreel

Open’er Festival 2018 – official aftermovie

Alter Art

Na Open’er Festival zrealizowaliśmy szereg ujęć z drona, które trafiły ostatecznie do oficjalnej relacji z imprezy, która również jest naszej produkcji.

6. PZU Cracovia Półmaraton Krakowski

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zdjęcia lotnicze z drona podczas największych imprez sportowych? Tak, to także my. Od lat współpracujemy z ZiS Kraków przy produkcji relacji z imprez biegowych w Krakowie.

Kraków Live Festival 2018 – Kraków

Alter Art

Zobacz, jakie filmowe ujęcia z drona zrealizowaliśmy w Krakowie w 2018 roku dla Alter Art, organizatora Kraków Live Festival.

Chcesz razem z nami opowiedzieć wspaniałą historię?

Stwórzmy wspólnie skuteczne filmy reklamowe

Chcesz urozmaicić swoją produkcję filmową o zachwycające ujęcia filmowane z lotu ptaka? Organizujesz ważne wydarzenie i zależy Ci na zrelacjonowaniu go w ciekawy sposób? Zdecyduj się na filmowanie dronem, które zapewnia niesamowite kadry i ujęcia.

OTO NASI KLIENCI

Z IMAGEPRO współpracowaliśmy kilka razy i za każdym razem mogliśmy liczyć na profesjonalne i kreatywne podejście do naszych pomysłów i potrzeb.

To jedni z najlepszych filmowców w Polsce, potrafiący tak umiejętnie łączyć muzykę z obrazem.

OFF Festival

To firma, której można w pełni zaufać. Sposób pracy, warsztat, rozumienie naszych potrzeb są naprawdę wyjątkowo trafne.