Spoty reklamowe

do telewizji, kina oraz do internetu

Nasza oferta to szeroko pojęta produkcja filmowa. Od lat tworzymy nie tylko filmy i spoty reklamowe, ale także animacje, czołówki programów i seriali, filmy promocyjne, video content, filmy wizerunkowe, teledyski oraz relacje z wydarzeń.

showreel

Orange

Festiwale muzyczne

Dla Orange Polska wyprodukowaliśmy billboard informujący o sponsorowaniu festiwali Open’er Festival, Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival.

Hewalex

Opti-Ener

OPTI-ENER firmy Hewalex to jedyne na rynku rozwiązanie dostosowane do warunków ustawy OZE w zakresie bilansowania energii elektrycznej. Wyprodukowaliśmy spot reklamowy promoujący produkt.

Kraków Live Festival

2018

Dla Alter Art, organizatora Kraków Live Festival, przygotowaliśmy film reklamowy z przeznaczeniem do kin oraz telewizji. Film promuje edycję 2018, w której wzięły udział takie gwiazdy jak m.i.n. Kendrick Lamar, ASAP Rocky, Martin Garrix, Die Antwoord.

Chcesz razem z nami opowiedzieć wspaniałą historię?

Stwórzmy wspólnie skuteczne filmy reklamowe

Zależy Ci na tym, aby w efektywny sposób zachęcić ludzi do skorzystania z oferowanych przez siebie usług? Szukasz najbardziej atrakcyjnego narzędzia do promocji produktu? Zdecyduj się na krótki spot reklamowy, dzięki któremu zwiększysz zainteresowanie potencjalnych klientów.

OTO NASI KLIENCI

Z IMAGEPRO współpracowaliśmy kilka razy i za każdym razem mogliśmy liczyć na profesjonalne i kreatywne podejście do naszych pomysłów i potrzeb.

To jedni z najlepszych filmowców w Polsce, potrafiący tak umiejętnie łączyć muzykę z obrazem.

OFF Festival

To firma, której można w pełni zaufać. Sposób pracy, warsztat, rozumienie naszych potrzeb są naprawdę wyjątkowo trafne.